Kdo jsme

Vážení klienti,

během mnoha let působení na českém finančním trhu se na nás často obraceli naši klienti s přáním, abychom jim pomohli řešit jejich bydlení jako celek. V roce 2010 jsme tedy založili společnost Alexiss Group s.r.o., která funguje jako poradenská společnost v oblasti financí a realit a vyřeší vám vše od financí přes právní servis až po nákup a prodej nemovitosti.

Naše služby ocení každý, kdo potřebuje prodat, koupit či postavit nemovitost, a neví kde začít a jak postupovat, aby se nedostal do svízelné situace. Všichni naši poradci i makléři pracují tak, aby již na začátku spolupráce s vámi nastavili celý proces dle vašich potřeb, tedy abyste prodali svou nemovitost v potřebném termínu, vyřešili co nejhladčeji  a včas financování a koupili nebo postavili novou nemovitost podle vašich představ a přání.

Finance jsou řešeny ruku v ruce s právními dokumenty, možností doplacení stávající hypotéky nebo refinancováním tak, aby nebyly placeny zbytečné sankce bankám a mohli jste ušetřené peníze využít jinak. To se týká jak zájemců o prodej, tak o koupi nemovitosti, jelikož dnes je již většina nemovitostí nějak zatížena a není jednoduché vše správně ošetřit.

V neposlední řadě jde i o to, abyste se včas vystěhovali a zase se měli kam nastěhovat. Toto vše řešíme zcela automaticky a s dostatečným komfortem. Odměnou je pro nás spokojený klient, který se k nám rád a opakovaně vrací.

Vážení klienti, děláme svou práci rádi a poctivě. Snažíme se předcházet všem rizikům, které mohou v průběhu obchodu nastat. Věřím, že vyzkoušíte naše služby a rádi se k nám budete vracet.

 

Za celou společnost Alexiss Group s.r.o.

 

 

 

Pavla Vohradská

Jednatel společnosti

 

 

Alexiss Group s.r.o. - prezentace (ke stažení)
Alexiss Group s.r.o. - představení

Kde inzerujeme?