Prodám stavební pozemek, Lično-Bačalky , okres Jičín

Evidenční číslo: P06764
Adresa: Lično, Bačalky, Jičín
Cena: 4 789 900Kč
Poznámka k ceně: + cena stavby, povolení, materiálů atd.
4 789 900Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte ideální místo pro život v harmonii s přírodou? Chcete bydlet v klidném a čistém prostředí, nebo vybudovat chalupu, kam budete moct jezdit odpočívat? Představujeme vám malebnou lokalitu Mariánská zahrada v Českém ráji.
Jen hodinu od Prahy zde na vás čeká 2594 m2 velký oplocený a zasíťovaný pozemek se základovou deskou a kompletně připraveným stavebním projektem včetně všech povolení pro stavbu rodinného domu. Vy tak můžete prakticky ihned začít stavět své nové sídlo.
Na pozemku budete mít nádrž na dešťovou vodu značky Romaco, připravené okrasné kameny, 10 tisíc očištěných cihel ke stavbě a pokud budete mít zájem, tak i nové střešní tašky Bobrovky. Součástí projektu je jedlá lesní zahrada. Část stromů už majitelé vysadili, takže tady najdete již jabloň, hrušeň, meruňku nebo třeba jedlé kaštany a červený ořešák.
Ve fotogalerii najdete vizualizace, jak může váš dům vypadat. Je navržen ve vzhledu připomínajícím stodolu, která původně na pozemku stála, projekt však můžete přizpůsobit svým potřebám a přáním.
V rámci stavebních příprav byla vyřízena kompletní povolení, geologické posouzení, stanovení radonového indexu, hydrogeologické posouzení možnosti vrtané studny, poměrů pozemků, domovní vegetační ČOV, mapový podklad pro projekt atd. K dispozici je písemný příslib obce na připojení k nové dešťové kanalizaci, jejíž stavba měla být již v roce 2023 zahájena. Toto vše vám bude v případě koupě předáno.
Celková kupní cena 6 300 000,- Kč se skládá ze dvou částí. Částka 4 789 900,- Kč je cena za 2594 m2 stavebního pozemku. V druhé částce 1 501 100,- Kč jsou zahrnuty náklady na vybudování základové desky, zhotovení přípojek, oplocení, veškerá povolení, projekty, nově vysazené ovocné stromy a nakoupený stavební materiál.
Obec Bačalky-Lično je součástí Českého ráje. Dojedete sem asi za 20 minut z Mladé Boleslavi i Jičína a z Prahy za hodinku. Veškerou občanskou vybavenost včetně lékařů, škol a obchodů budete mít v 5 kilometrů vzdálené Libáni.
Zažijte život ve spojení s přírodou. Čeká na vás v Českém ráji. Přijeďte se o tom přesvědčit osobně. Rádi vám pomůžeme i s vyřízením potřebného financování. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na vás.

Základní info

Adresa: Lično, Bačalky, Jičín
Cena obsahuje s provizí RK, včetně právního servisu

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Charakter okolí objektu

Venkovská,Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?