Kdo jsme​

Vážení klienti,

po mnoha letech působení na českém finančním trhu jsme se na četná přání našich klientů rozhodli založit společnost, která bude řešit Vaše bydlení jako celek. V roce 2010 jsme tedy založili společnost Alexiss Group s.r.o., která funguje jako poradenská společnost v oblasti financí a realit a vyřeší Vám vše od financí přes právní servis až po prodej a nákup nemovitosti.

Naše služby ocení každý, kdo potřebuje prodat, koupit či postavit nemovitost a neví kde začít, aby se nedostal do neřešitelné situace. Všichni naši poradci i makléři pracují tak, aby vše již nastavili na začátku vzájemné spolupráce, abyste prodali nemovitost v potřebném termínu, vyřešili financování a koupili nebo postavili novou vhodnou nemovitost dle Vašich představ a přání.

Finance jsou řešeny ruku v ruce s právními dokumenty, možností doplacení stávající hypotéky nebo refinancováním tak, aby nebyly placeny zbytečné sankce bankám a mohli jste ušetřené peníze využít jinak a to se týká jak zájemců o prodej tak o koupi nemovitosti, protože dnes je již většina nemovitostí nějak zatížena a není jednoduché vše dobře ošetřit.

V neposlední řadě jde i o to, abyste se včas vystěhovali a zase se měli kam nastěhovat. Toto vše řešíme zcela automaticky a s dostatečným komfortem. Odměnou je pro nás spokojený klient, který se k nám rád a opakovaně vrací.

Vážení klienti, děláme svou práci rádi a poctivě. Snažíme se předcházet všem rizikům, které mohou v průběhu obchodu nastat. Věřím, že vyzkoušíte naše služby a rádi se k nám budete vracet.

Za celou společnost Alexiss Group s.r.o.

 

 

 

Pavla Vohradská
Jednatel společnosti

 

 

Alexiss Group s.r.o. - prezentace (ke stažení)
Alexiss Group s.r.o. - představení

Kde inzerujeme?