Nabízíme prodej pozemku 894 m2, Dolní Dvořiště - Rychnov nad Malší, okres Český Krumlov

Evidenční číslo: P06738
Adresa: Rychnov nad Malší, Dolní Dvořiště, Český Krumlov
Cena: 860 000Kč
Poznámka k ceně: cena je včetně provize RK
860 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej pozemku 894 m2, Dolní Dvořiště - Rychnov nad Malší, okres Český Krumlov.
Pozemek je rovinný a nachází se na okraji obce v klidné části plné zeleně. V územním plánu je pozemek zařazen ke stavbě rodinného domu a to vzhledem k tomu, že dříve, před xx lety na pozemku dům stál, ale ten majitel nechal odstranit. Po původním odstraněném domě zůstala na pozemku studna a sklep, který je nyní zabezpečen poklopem. Připojení na kanalizaci, řádovou vodou je cca asi 30 m od pozemku, pilíř na elektřinu je připraven přímo na pozemku. Na části pozemku vede optický kabel, který je možno z pozemku přeložit, rozhodně nebrání stavbě domu. Pozemek se skládá ze dvou pozemků a jsou sloučeny pod jedním číslem na katastrálním území. Pozemek je pravidelně udržován, dodám aktuální foto. Velkou výhodou tohoto pozemku je, že nikdy nebude nic postaveno v jeho blízkosti.
V obci je obchod COOP, zdravotní středisko, pohostinství, autobusové dopravní spojení se nachází 1 min. od pozemku. Další občanská vybavenost je vzdálena cca 2 km v Dolním Dvořišti.
Jihočeská obec Dolní Dvořiště...vzdálené jen cca 2 km žije přibližně třináct stovek obyvatel, je proslavená hlavně díky hraničnímu přechodu do Rakouska, Toto rožmberské městečko leží v jižní části českokrumlovského okresu, na rozhraní Šumavy a Novohradských hor, a poprvé bylo zmiňováno v roce 1279. Proto se nelze až tak divit, že zde nalezneme pár zajímavých památek, které přežily i období železné opony. Tou nejvýraznější, ale zřejmě i nejkrásnější a nejcennější, je pak farní kostel sv. Jiljí, který se nachází na zdejším náměstí a jehož stavba byla zahájena v době, kdy čtrnácté století předalo žezlo století patnáctému.

Pozemek je možno financovat hypotékou, kterou Vám moc rádi zařídíme. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat kdykoliv.


Základní info

Adresa: Rychnov nad Malší, Dolní Dvořiště, Český Krumlov
Cena obsahuje s provizí RK, včetně právního servisu

Dopravní dostupnost

Autobus

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení

Charakter okolí objektu

Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod, Studna

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Elektro:

230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?